Almeco Group

Panorama skyscrapers in Dubai Marina. UAE
399-banner_home

Almeco Group

آلمکو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق آنودایز شده با بیش از 35 سال سابقه می باشد. تولیدات این شرکت برای ورق های آنودایز شده، با رفلکس (بازگشت) 86 درصدی در ایتالیا و رفلکس 98 درصدی درآلمان می باشد.

خلاصه

ورق های تولیدی شرکت آلمکو، در مدل های براق، مات، پوست ماری، تیغه ای و در سایز های مختلف برای مصارف روشنایی و دکوراتیو در ضخامت های مختلف عرضه می شود.

نمایندگی ایران

شرکت میران نور گستر، از سال 1390 موفق به دریافت نمایندگی از کمپانی Almeco گردیده است و در حال حاضر در زمینه واردات طیف وسیعی از محصولات این شرکت به فعالیت می پردازد.

آلمکو، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق آنودایز

با پیشرفت صنعت روشنایی خصوصا LED، شرکت آلمکو اقدام به ساخت تعداد بسیاری زیادی رفلکتور آماده برای چراغ توکار و روکار گرد (سیلندری) و مربع نموده است.

این رفلکتورها با تمامی LED های معروف دنیا قابل ترکیب شدن می باشد و به راحتی امکان ساخت یک چراغ را فراهم می کند.

از دیگر مزایای این رفلکتورها امکان سفارشی سازی، بنا به خواسته مشتری می باشد.

مختصری بر محصولات Almeco

با پیشرفت صنایع روشنایی خصوصا LED و ورق های VEGA LED، شرکت Almeco اقدام به ساخت تعداد بسیار زیادی رفلکتورهای آماده برای چراغ توکار و روکار گرد (سیلندری) و مربع نموده است.

این خانواده که با Reflect +A شناخته می شوند، بازگشت نور بسیار بالایی دارند (تا 99%) که خود انقلابی در صنعت روشنایی می باشد. این رفلکتورها با تمامی LED های معروف دنیا قابل ترکیب شدن می باشد و به راحتی امکان ساخت یک چراغ را فراهم می کند.

از مزایای دیگر این رفلکتور، امکان سفارش خاص و امکان سفارش تعداد محدود می باشد.

بخش ورق های دکوراتیو شرکت آلمکو، تولید ورق های آلومینیومی بسیار زیبا و جذاب دکوراتیو با 21 نوع طرح، 60 رنگ و 8 ضخامت مختلف را به عهده دارد. این گونه ورق ها در صنایع لوگو سازی، تبلیغات، مبلمان، خودرو و همچنین جهت ساخت نماهای زیبا، همچون دیوارها، آسانسور و ساخت کلید پریزهای دکوراتیو استفاده می شود.

حتی این گونه ورق ها در صنعت روشنایی دکوراتیو نیز کاربرد دارد و بسیاری از چراغ سازهای اروپایی از این ورق ها استفاده می کنند.

به علت ضخامت زیاد آنودایز سطح مقاومت در مقابل خش پذیری بسیار بالا می باشد. این ورق ها می توانند در ابعاد مختلف و حتی طرح های مختلف ارائه شود.

  • Almeco Lighting

    Some Text Goes Here Some Text Goes Here Some Text Goes Here

  • Almeco Solar

    Some Text Goes Here Some Text Goes Here Some Text Goes Here

  • Almeco Decor

    Some Text Goes Here Some Text Goes Here Some Text Goes Here

شِماتیک آلمکو

Almeco SCATCH4

دسته بندی محصولات آلمکو

Lighting

The ALMECO GROUP can offer a wide range of services depending on the client’s needs including a global step-bystep support from the idea to the construction of the reflector, or to intervene with its specialised skills during a certain stage of the development process: design, engineering, prototyping and production.

...More Details

Solar

For the solar thermal sector, the ALMECO GROUP has developed TiNOX energy, the world’s first range of highly selective absorbent coatings which are designed to prevent heat loss and allow for the conversion of more than 90% of incident solar energy into thermal energy

...More Details

Decor

Each original realization must appear as the best interpretation of the exclusivity of the idea of its designer. Almeco staff is a real partner of planners, designers and companies, to develop, on their side, the original intuition

...More Details

اگر به کمک نیاز دارید

پشتیبانی

در صورت نیاز به پشتیبانی، علاوه بر امکان تماس به صورت مستقیم، میتوانید با آدرس ایمیل info@mirannoor.com نیز مکاتبه نمایید.

لیست قیمت ها

برای کسب اطلاعات بیشتر و لیست قیمت ها با شماره 22553400 تماس حاصل نمایید.

سوالات پیش از خرید

شما می توانید سوالات پیش از خرید خود را با تماس با شماره تلفن 22553400 مطرح کنید.

tr
BJB
Appleton
ATX (2)
ALMECO
DISANO
yongtek
MECHATORONIX